Magazyny Bydgoszcz

Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę

Aby zaoszczędzić naszym klientom nerwów oraz cennego czasu, nasi pracownicy obsługują zlecenia nawet od bardzo wczesnych do późnych godzin, bywają sytuacje, że ekipa wykonuje zlecenia również w nocy.

Nie masz miejsca na meble bądź inne przedmioty- zaufaj nam

Na specjalne potrzeby naszych klientów, zbudowaliśmy dwa ogromne magazyny Bydgoszcz i Toruń, w których możemy przechowywać miedzy innymi: wszelkiego rodzaju meble, sprzęty, urządzenia elektroniczne itp. Oferujemy przy tym rozmaite powierzchnie magazynowe oraz swobodny termin. Nasze magazyny zlokalizowane są na terenie zamkniętym niedaleko naszej głównej siedziby, dzięki czemu mamy nieustanny wgląd w to co dzieje się na jego terenie. W trosce o bezpieczeństwo przechowywanych towarów, zabezpieczyliśmy nasze magazyny w specjalistyczne kamery oraz alarmy przeciwwłamaniowe, dodatkowo w magazynach całodobową służbę pełni wykwalifikowana ochrona. Nasza przechowalnia mienia jest idealna w sytuacjach, gdy klient nie ma co zrobić ze swoim dobytkiem, są to przypadki takie jak remonty bądź przeprowadzki. Dodatkowo wszystkie przedmioty przechowywane w naszych magazynach są objęte wysokim ubezpieczeniem na wypadek kradzieży czy uszkodzenia. Sprawdź również ofertę na worki na śmieci ldpe - producent worki na śmieci i uwolnij się od sterty śmieci.

Jesteś seniorem? - zadzwoń do nas

W trosce o naszego klienta oferujemy szereg promocji oraz rabatów, w szczególności dotyczy to grupy jakimi są seniorzy. Dla osób, którzy ukończyli 68 lat zapewniamy rabat w wysokości 20% na wszystkie świadczone przez naszą firmę usługi. Dodatkowo zapewniamy większy pakiet przy pomocy w przeprowadzce zarówno krajowej jak i zagranicznej. Usługi magazynowania organizowaliśmy między innymi dla sklepów wielkopowierzchniowych, wojska i urzędów skarbowych.